سشوار مسافرتی پرومکس 1500 وات مدل 1500F

است که تضمین می کند فقط مقدار مناسب گرما روی موهای شما پخش می شود و از این رو از آسیب دیدن به موهای شما جلوگیری می کند.تنظیم دما در این خشک کن باعث درخشش و همچنین شرایطی برای موهای شما می شود ، به گونه ای که شما یک سبک موی درخشان داشته باشید. سشوار NV-617B دارای باد سرد و فناوری تولید یون نیز می باشد که می توانید برای موهای حساس خود از باد سرد استفاده کنید و با فناوری تولید یون بدون اینکه نگران آسیب دیدن موهای خود باشید موها را سشوار و حالت دهی کنید . این سشوار به گونه ای طراحی شده است که علاوه بر ابعاد جمع و جور دارای دسته تاشو می باشد که می تواند در جاگیری مناسب آن در بین وسایل سفر شما تاثیر بسزایی داشته باشد. بطور کلی میتوان گفت سشوار مسافرتی پرومکس مدل 3282 با داشتن دستهی تاشو ، سری متمرکز کننده ، حجم و وزن کم محصولی بسیار پر کاربرد در مسافرتها خواهد.

سشوار مسافرتی ارزان قیمت
بدلیل کم حجم بودن محصول از موتور DC در آن اسفاده شده است که نسبت به موتور AC از قدرت کمتری برخوردار است . سشوارهای حرفهای بدلیل وزن و حجم زیاد برای حمل و نقل مناسب نبوده و عملا برای استفاده در مسافرتها کاربرد نخواهند داشت. اما این وزن و حجم کم تاثیرات منفی خود را روی توان محصول گذاشته است . تورمالین منبع طبیعی یون منفی است و با تولید یون منفی وز شدگی موها را کمتر میکند و حالت نرمتر و درخشانتری به موها میدهد. یکی از مشکلات اساسی در هنگام سشوار نمودن موها این است که در اثر ایجاد الکتریسیته ساکن موها حالت وز به خود می گیرند که این مشکل با مجهز شدن به فناوری تولید یون برطرف شده است. این مدل با فناوری یون تولید شده است. همانطور که می دانید این سشوار با تولید یون های منفی باعث خنثی شدن الکتریسیته ساکن تولید شده و حالت بخشیدن به موها می شود. یون منفی از یک سو با شکستن مولکولهای آب به ذرات ریزتر، باعث زودتر خشک شدن مو شده و زمان استفاده از سشوار را کمتر میکند.

بهترین مدل سشوار پرومکس سشوار مسافرتی پرومکس مدل 3282 محصولی از برند پرومکس است که همراه بسیار خوبی برای سفرهایتان خواهد بود . طول سیم محصول 1.2 متر بوده و همراه محصول یک عدد سری متمرکز کننده باد قرار داده شده است . دستهی سشوار مسافرتی پرومکس مدل 3282 تاشو طراحی شده است که حجم آن را به کمترین حد ممکن برای یک سشوار تبدیل کرده است . سشوارهایی با دستهی تاشو که به سشوارهای مسافرتی معروف هستند، عموما قدرت موتور کمتری نسبت به سشوارهای خانگی دارند و . اما در این بین برندهای معتبر شروع به تولید محصولات و سشوارهایی کردند که از لحاظ وزن و حجم نسبت به دیگر محصولات کوچکتر بوده و در نتیجهی آن برای جابجایی و حمل و نقل مشکلی نخواهند داشت. بارزترین ویژگی محصول وزن و حجم کم آن است . بنابراین میتوان گفت که برای مسافرت یک سشوار ایده آل است؛ اما از آنجایی که قرار است حجم این دستگاه کم باشد موتور کم قدرتتری نسبت به سشوارهای خانگی یا حرفهای دارد. سشوار تاشو پرومکس برای مسافرت و به همراه داشتن، طراحی شده است، البته میتوانید به صورت روزانه نیز از آن استفاده نمایید.

فروش سشوار مسافرتی
سشوار مسافرتی پرومکس 1500F وسیله ای است که با دسته تاشو به منظور حمل و جابجایی آسان در مسافرت ها طراحی شده است. سشوار مسافرتی پرومکس PROMAX 1200F Hair Dryer بسیار سبک و دارای دسته تاشو با توان 1200 وات است و به عنوان سشوار مسافرتی و یا در منزل استفاده می شود. در بالا ذکر کردیم که این محصول دارای ابعاد کوچکتری به نسبت دیگر سشوارها میباشد اما این تمام کار نیست . در خرید این محصول باید به این نکته توجه داشته باشید که استفاده از آن کاملا خانگی و نیمه حرفهای بوده و نباید انتظار یک محصول تمام حرفهای را داشت . فروشگاه اینترنتی ارشاکو سشوار مسافرتی پرومکس PROMAX Hair Dryer 1200F را با قیمت مناسب برای شما مهیا نموده است تا از خرید سشوار اورجینال با قیمت مناسب لذت ببرید. فروشگاه ارشاکو از شما درخواست دارد چنانچه تجربه، نقد و بررسی و یا پیشنهادی درباره سشوار مسافرتی PROMAX 1200F دارید آن را در قسمت نقد و بررسی ثبت نموده و در صورت رضایت از محصول، این صفحه را با دوستان و آشنایان خود به اشتراک بگذارید.

آموزش سئو

پاسخی بگذارید

Comment
Name*
Mail*
Website*