مزایای انتخاب باکس گل به جای شاخه گل

یکی از بهترین و زیباترین اتفاقات در زندگی همه ما داشتن همسری مهربان و دلسوز است که شایسته است برای جشن تولد او، تمهیدات لازم را انجام دهیم و به اصطلاح سنگ تمام بگذاریم. چه راهی بهتر از این که با خرید گل تبریک تولد همسر او را شاد کنیم. البته شما می توانید به جز خرید گل تبریک تولد همسر هدایای دیگری را برای او در نظر بگیرید، اما بدون شک مکمل همه هدایا، یک گل تبریک تولد همسر بسیار زیبا و شیک است. از آنجایی که گل در فرهنگ ما ایرانی ها جایگاه بسیار والایی دارد، توصیه می کنیم نه تنها برای گرامیداشت روز تولد همسر، بلکه برای همه جشن ها، از گل به عنوان یکی از بهترین گزینه ها برای هدیه دادن، غافل نشوید.

باکس گل تبریک تولد همسر

قاعدتاً هرچه شما بتوانید در انتخاب گل تبریک تولد همسر از خلاقیت ها و زیبایی های زیادی استفاده کنید، آن هدیه خاطره انگیز تر و جذاب تر خواهد شد. مثلاً توصیه ما برای خرید گل تبریک تولد همسر استفاده از باکس گل است. چه یک شاخه گل تبریک تولد همسر و چه یک باکس گل تبریک تولد همسر هر دو به اندازه کافی عشق و علاقه و محبت را به عزیزان شما می رساند، اما بدون شک باکس گل، زیبایی و جلوه بیشتری دارد.

شما باید به زیبایی و جذابیت هدیه خود توجه زیادی داشته باشید. هدایای جذاب تر، خاطره انگیزتر خواهند بود. شما می توانید برای خرید باکس گل تبریک تولد همسر از اکسسوری های بسیار جذابی که وجود دارد، استفاده کنید، مثلاً می‌توانید از  اکلیل ها و دیگر اکسسوری ها استفاده کنید که معمولا در باکس های گل تبریک تولد همسر تعبیه شده است.

اگر که گل مورد علاقه همسرتان را می دانید، قاعدتاً برای انتخاب گل تبریک‌ تولد او مشکلی نخواهید داشت. اما توصیه ما این است که از چند گل تبریک تولد همسر (که یکی از آنها گل مورد علاقه اوست)، استفاده کنید تا شگفت انگیز بودن باکس گل برای او بیشتر شود.

برای انتخاب گل تبریک تولد همسر شما می توانید از سلایق  او هم  ایده بگیرید. مثلا اگر او یک فرد رمانتیک است، قاعدتاً استفاده از گلهایی با رنگ قرمز و صورتی بسیار مناسب است. یا مثلا از گل هایی که نماد ماه تولد همسر هستند، استفاده کنید. همچنین میتوانید از باکس گل موزیکال هم استفاده نمایید. برای آشنایی با باکس گل موزیکال کافیست تا به لینک زیر مراجعه کنید.

https://b2n.ir/b45028

باکس گل موزیکال

مزایای انتخاب باکس گل به جای شاخه گل

یکی از نکات بسیار مهمی که توصیه می کنیم در هنگام خرید گل تبریک ‌تولد در نظر داشته باشید، استفاده از باکس گل است. اما چرا باکس گل ها را توصیه می‌کنیم؟ باکس گل چه مزایایی نسبت به یک شاخه گل دارد؟ به خاطر اینکه یک گل هر چقدر هم زیبا و جذاب باشد، نیازمند مراقبت و نگهداری است و یک شاخه گل پس از چند ساعت پژمرده و پلاسیده می‌شود. مثلاً گل رز، اگرچه زیبا و جذاب است و گل عاشقان نامیده می شود، اما متاسفانه اگر چند دقیقه به آن آب رسانی نشود، رطوبت و طراوت آن از بین می‌رود و به سرعت  گل برگ های آن رنگ کبود گرفته و احتمال شکستگی و پژمرده شدن آن بسیار بالا می رود. اما وقتی شما از جعبه باکس گل تبریک ‌تولد استفاده می کنید، طراوت و زیبایی آن برای چند ساعت یا چند روز ماندگار خواهند بود. به این دلیل که درون باکس گل تبریک تولد همسر اسفنج ‌هایی قرار دارد. این اسفنج ها  مرطوب هستند و رطوبت و آب مورد نیاز برای گل ها را تا چند روز تامین می ‌کنند.  به همین دلیل معمولا شاهد ماندگاری و طراوت بیشتر باکس های گل نسبت به  تک شاخه گل هستیم.

باکس گل

نگهداری از باکس گل

باکس گل تبریک تولد حتی در صورتی که هیچ گونه نگهداری و مراقبت خاصی از آن هم انجام ندهید، چند روزی شاداب خواهد ماند. اما توصیه ما این است که حتما آن ها را در یک گلدان قرار داده و تا حد امکان از نور مستقیم خورشید دور نگه دارید. نور مستقیم خورشید سبب ایجاد تغییرات دمایی و نیاز مبرم گل به آب می شود. همچنین به سرعت باعث تغییر رنگ گلبرگ ها و پژمرده شدن و پلاسیدگی آن ها خواهد شد.

در هنگام خرید باکس گل تبریک تولد شما می توانید از انواع و اقسام اشکال استفاده کنید. امروزه جعبه گل ها و باکس گل ها با اشکال بسیار زیادی وجود دارند که شما می توانید با توجه به سلیقه همسر خودتان یکی از آن ها را انتخاب کنید و به او هدیه دهید. مثلا باکس های گل دایره ای، باکس های گل مربعی و …

گل جاودان

اگر هم علاقه ‌مند به این هستید که گل تبریک تولد همسرتان را به اندازه کافی جذاب و شیک انتخاب کنید که تا سال ‌ها ماندگار و شاداب بماند، توصیه ما استفاده از گل های جاودان است. منظور از گل های جاویدان، گل هایی است که در یک شیشه تعبیه شده اند و طراوت و شادابی و جذابیت آنها حتی تا چند سال ماندگار خواهند بود. مثلاً گل رز جاودان گلی که با استفاده از اصلاح نژادی و تغییرات ژنتیکی تهیه شده و در یک شیشه بسیار جذاب نگهداری می‌شود. این گل زیبا حتی تا چند سال به صورت جذاب و با طراوت خواهد ماند.  چرا که تغییرات ژنتیکی و مواد تزریقی به آن، به گونه ای است که طراوت آن را تا سال ها نگه می دارد. فقط نکته‌ ای که وجود دارد این است که امکان لمس کردن آن و  استشمام رایحه آن وجود ندارد. چرا که در یک شیشه تعبیه شده است تا تمام شرایط لازم برای نگهداری از آن فراهم شده باشد. این گلها نیاز به مراقبت ندارند و بیشتر جنبه زیبایی و ماندگاری آن ها مد نظر است. از این رو یک انتخاب جذاب و عاشقانه برای گل تبریک تولد همسر محسوب می شود.

آموزش سئو

ایندکسر

دیدگاهتان را بنویسید

Comment
Name*
Mail*
Website*