نحوهی بدست آوردن بک لینکهای رایگان و لینک سازی – ابوالفضل دانش

ولی اگر این بک لینکها از سایتهایی مثل راهنمای استفاده از لوازم خانگی، نحوه گارانتی و … ولی نمیتوان از تاثیر و ارزش زیاد این بر سئو سایت غافل شد و از آن چشم پوشی کرد. Sitewide اصطلاحی است که به طور معمول به لینکهایی که در فوتر یا سایدبار قرار داده میشوند و در همه صفحات آن سایت به نمایش در میآیند گفته میشود. مثلا در صورتیکه سایت شما در مدت زمان ۶ ماه فعالیت ۱۰ بک لینک ارزشمند داشته و به طور ناگهانی در مدت زمان یک ماه ۵۰ بک لینک جدید برای آن ایجاد شود نوعی استراتژی گول زننده تلقی میشود و الگوریتم پنگوئن آن را شناسایی و جریمه می کند. پس تا به اینجا متوجه شدیم که اگر میخواهیم در کلمه ای در نتایج جستجو گوگل بالا بیاییم باید بک لینک های مناسبی برای آن صفحه ایجاد شده باشد تا به مرور زمان به رتبه های بهتری دست پیدا کنیم. و خیلی از افراد به همین علت نسبت به خرید بک لینک سئو روز اقدام میکنند.

لازم به ذکر است عزیزانی که دانش PBN ندارند نیاز به انتظار الگوریتم نباشند خیلی سریع تر از چیزی که فکرش را بکنند توسط گوگل شناسایی می شوند. برای مثال، اگر سایت شما دربارهی خرید پیانو باشد، بکلینکهایی که از وبسایتهای مربوط به پیانو دریافت میکنید، در دستهی بک لینکهای باکیفیت قرار میگیرند. به عنوان مثال اگر سایت شما در زمینه فروش کتاب و یا.. چنانچه عملیات بک لینک سازی طبق اصول درست و مقررات تعیین شده انجام شود رتبه وب سایت در موتورهای جستجو بالا میرود و سایت شما جایگاه خوبی پیدا میکند اما اگر از قوانین موجود پیروی نشود صدمات جبران ناپذیری برای رنکینگ وب سایت شما به وجود میآید. اگر میخواهید فعالیتهای وبسایت شما برای ساخت بک لینک غیر طبیعی ارزیابی نشود و الگوریتم پنگوئن نیز به سایت شما مشکوک نشود حتما به مواردی که ذکر میشود توجه کنید. در حال حاضر این الگوریتم میتواند رفتارهای فریبنده را به درستی تشخیص دهد. ذر این صورت نیز الگوریتم پنگوئن آن را شناسایی و جریمه می کند.

زمانیکه شما می خواهید برای خرید بک پیوند هزینه نمایید باید به مورد ها مهمی اعتنا داشته باشید تا بتوانید از هزینه ای که پرداخت مینمایید شایسته ترین سود را کسب فرمایید . مثال محبوب من این است که من زمانی با یک وکیل همکاری می کردم که بکلینک های زیاد و نامرتبطی از دایرکتوریهای بیکیفیت مربوط به برنامه ریزی جشن داشت که کاملا نامرتبط به این وبسایت بودند. استفاده از چه تکنیک های برای ساخت بک لینک بی ارزش هستند؟ استفاده کرده اند باید مورد بررسی دقیق تری قرار گیرند تا مبادا بی کیفیت باشند. اگر سایت شما نوپا است در ۶ ماه اول فعالیت تا حد ممکن از لینک سازی غیرطبیعی اجتناب کنید. لینکیار با همکاری با بیش از 1000 سایت معتبر و فعال این امکان را به شما میدهد تا از سایت های با کیفیت متناسب با موضوع فعالیت خود اقدام به خرید بک لینک و خرید رپورتاژ آگهی به آسان ترین شکل ممکن کنید. درواقع بک لینک پروفایلی یعنی اینکه شما در یک سایت (که می تواند انجمن باشد) ثبت نام کنید و بعد در پروفایل خود آدرس سایتتان را بنویسید یا اینکه اکثر انجمن و سایت ها یک بخش امضا دارند که درون آن میتوانید به کلمه کلیدی خود لینک دهید تا یک بک لینک از آن صفحه دریافت کنید.

حتما به این اقدامات و روش ها توجه ویژه ای داشته باشید و برای وب سایت خود در نظر بگیرید. اما در این میان نکته ی بسیار مهم، این جاست که هیچ کدام از این دو بخش به تنهایی موثر واقع نخواهد گردید. سعی کنید تا حد ممکن توازن لازم را میان این نوع لینک سازیها برای سایت خود رعایت کنید زیرا شرکت گوگل رفتارهای غیرطبیعی شما را که فقط برای کسب بک لینک است به سرعت شناسایی میکند. امکان دارد سایت شما بک لینک هایی داشته باشد که به موضوع سایت شما هیچ ارتباطی نداشته باشد. یا اینکه چندین وب سایت متعلق به خود ایجاد کرده و آنها را به هم لینک می دادید. هرچه کیفیت محتوای شما بهتر باشد به عنوان یکی از مهمترین دلایل برای دریافت لینک از سایتهای دیگر محسوب میشود. در شکل بالا مهمترین عوامل بهبود سئو سایت برگرفته شده از بررسی هزاران وبسایت توسط سایت Moz نشان داده شده است.

حتما تا الان در مورد مزرعه لینک چیزهایی شنیده اید و می دانید که امروزه دیگر این روش اثری بر روی بهبود رتبه بندی وب سایت ندارد؛ ایده اصلی ساخت PBN نیز از همینجا شروع شد. و با همه این بک لینک ها ، اختیار دامنه وب سایت ، سئو و رتبه های وب سایت شما سود می برد. گزینه های زیر بهترین وبسایتهای فرهنگی هنری هستند. استفاده از روشهای رایج ساخت بک لینک است بهترین راه است. کدام یک از روشهای لینک سازی خارجی رایجتر هستند؟ این محاسبات بسیار بزرگ هستند ، اما ایده ای در مورد پتانسیل ROI استفاده از PBN ها در اختیار شما قرار می دهند. ایجاد حساب کاربری در سایتها مختلف و فرومهایی که فعالیت بسیار پایینی دارند با هدف انتشار محتوا و درج لینک در پروفایل شخصی. با بهره گیری از یک کلمه کلیدی طولانی در یکی از صفحات داخلی خود لینک سازی کنید.

آموزش سئو

پاسخی بگذارید

Comment
Name*
Mail*
Website*