جمع بندی کنکور با برترین اساتید کشور در 60+40 روز

سعی کنید در انتهای هر روز تمامی خلاصه هایی که در مورد یکی از مباحث زیست در آن روز نوشته اید را یک بار مرور کنید تا مطالب بیشتر در ذهن شما ماندگار شوند. این بار با روشی پیش می روید که فقط یک بار می خوانید و برای مدت ها در ذهنتان باقی می ماند. اینکه در این مدت با یک روش هوشمندانه برای کنکور بخوانم یا قید کنکور امسال را بزنم. در این تایم کوتاه چقدر از هر درس یا کدام درس را باید بخوانم و بهترین بازدهی را داشته سایت حرف آخر باشم؟ امیدوار باشیم یا نه؟ وقتی در این درس در مبحثی به جواب نرسیدید جای اینکه آن را کنار گذاشته و بگویید من دیگر نمیتوانم بهتر است مسر باشید و تا جواب خود را پیدا نکردید کنار نکشید در این صورت است که شما میتوانید در آینده به همه چیز امیدوار باشید چرا که در ادامه راه ممکن است به تعداد زیادی مشکل این چنینی گرفتار شوید و اگر قرار باشد همه را کنار بگذارید باید قید همه چیز را بزنید.

اما چرا هوشمندانه؟ چون دیگر لازم نیست بخوانید و فراموش کنید. شعار نمی دهیم. یک دقیقه وقت بگذارید و ویدیوی زیر را ببینید و در صورت تمایل ویدیوی کامل مطابقت همه دروس را می توانید از مشاورین دریافت کنید. برنامه ریزی برای دروس تخصصی کنکور در موسسه حرف آخر توسط مشاوران صورت گرفته و در اختیار داوطلب قرار می گیرد. این اساتید همگی آزموده شده هستند و زمانی که قستی از تدریس آن ها را به صورت رایگان ببینید قطعا با ما هم عقیده خواهید بود. قطعا پیشنهاد ما گزینه اول است. اگر تا الان پراکنده خوانده اید یا اصلا نخوانده اید، این بهترین گزینه برای شماست. یا تمام دروس را مطالعه کرده اید و آماده اید که جمع بندی کنید و یا به هر دلیلی تا کنون نتوانسته اید انتظارات را برآورده کنید و دنبال منبعی هستید تا در این بازه زمانی بهترین نتیجه را برای شما به ارمغان منبع آورد.

شما که این مقاله را می خوانید مسلما دنبال روشی هستید تا بتوانید از سد کنکور 99 به سلامت عبور کنید و نسبت به مطالعه ای که داشته اید به یک رشته خوب در شهر مورد نظرتان برسید. زیستی که در این سال ها عجیب سخت شده و باید برای پاسخ دادن به سوال های مربوط به این درس نسبت به تمامی مباحث و ارتباط بین مباحث مختلف تسلط کافی داشته باشید و مفهوم هر متن را به خوبی دریافت کرده باشید. روزهای باقیمانده تا کنکور از حیاتی ترین روزها برای هر داوطلبی می باشد. در هر دو حالت بهترین پیشنهاد را برای شما داریم. فرض می کنیم شما چیزی نخوانده اید. جزئیات مطالعه شما برای تک تک دروس را می گیریم و بهترین تصمیم را برای انتخاب منابع جمع بندی به شما پیشنهاد می کنیم. تنها یک منبع وجود دارد که شما را در 25 ساعت از صفر به صد می رساند و آن هم پکیج دین و زندگی استاد یوسفیان پور می باشد. اما نگران نباشید. خبر خوب اینجاست که حتی با پایه ضعیف و صفر هم می توانید این پکیج را ببینید و به نتیجه دلخواه برسید.

اما بریم سراغ درس عربی! از درس استاد غلامحسین شیروانی  دین و زندگی! از دروس عمومی شروع می کنیم. با شما صحبت می کنیم حرف های شما را می شنویم. شما دو انتخاب پیش روی خود می بینید. مسلما بیشتر از یک هفته طول نخواهد کشید و خواهید دید 500 صفحه کتاب درسی و کلی آیه و متن را آن هم بدون فراموشی یاد خواهید گرفت و از همه مهمتر خود را برای زدن درصد بالای 90 و حتی 100 آماده می کنید. قرار نیست همه درس ها را بخوانید. شاید عربی را تا الان نخوانده اید و از این درس خاطره خوبی ندارید! اگر می خواهید یک مشاور از مجموعه ما با شما تماس بگیرد و شما را تعیین سطح کند همین الان فرم زیر را پر کنید. ما برای همه درس های شما برنامه داریم. برای همه ساعت هایی که تا روز کنکور باقیمانده باید حساب شده جلو بروید. اینجاست که نقش مشاور اهمیت پیدا می کند و ما برای این کار آماده ایم.

اگر شما هر گونه سوالی در رابطه با کجا و نحوه استفاده از آموزش ادبیات دارید، می توانید با ما در صفحه وب تماس بگیرید.

آموزش سئو

پاسخی بگذارید

Comment
Name*
Mail*
Website*