این مبحث کلا در حدود یک ساعت با حل تست تدریس شده است. منظور از بررسی این است که هر کدام از مباحث چند اسلاید است ، در چه مدت زمانی تدریس شده است ، چند تست در این مبحث حل میشود و شماره ی اسلاید ها را هم برای شما خواهند نوشت. بله. مخصوص همه درس ها هست و به صورت تکی هم مورد استفاده قرار می گیرد. یا از حدودا نصف سؤالات شیمی از بخش مسائل طرح میشود ، ما کل مسائل را فقط با 3 الگو به شما یاد میدهیم در 20 ساعت که حدود 9 ساعت به آموزش اختصاص دارد و کل تست های 10 سال اخیر هم در همین 20 ساعت حل میشود.برای مطالعه تک تک محصولات حرف آخر و مشاهده نمونه تدریس ها به فروشگاه حرف آخر مراجعه کنید. به شما یک الگو آموزش میدهیم و با استفاده از همان الگو کل تست های آن مبحث را بدون هیچ نکته ی دیگری برای شما حل میکنیم. برنامه هزار ساعته حرف اخر فقط آموزش است؟ مثلا صفر تاصد دین و زندگی 37 ساعت است ، عربی 23 ساعت ، زبان 28 ساعت.

در ضمن اگر به صورت کامل می خواهید با موسسه حرف آخر آشنا شوید ما 30 ساعت از کل آموزش حرف آخر از تمامی دروس، شامل آموزش، مشاوره و آزمون را به صورت رایگان در اختیار شما قرار خواهید داد که با کمک آن در 5 روز برروی 15 درصد از کل کنکور نیز مسلط خواهید شد برای دریافت این مجموعه ارزشمند همین الان فرم زیر را اینجا پر کنید. برنامه 1000 ساعته حرف آخر متشکل از آموزش ، تست و آزمون است و تمامی این موارد در 1000 ساعت در اختیار شما قرار میگیرد. خب آقای مشاور برنامه هزار ساعته حرف اخر دی وی دی است؟ برنامه حرف آخر دو دی وی دی هم دارد. اما فقط منبع کار شما را راه نمی اندازد بلکه باید نحوه ی استفاده از منابع و دی وی دی های حرف آخر را هم بلد باشید ، اینجاست که برنامه 1000 ساعته حرف آخر وارد عمل میشود.

همه ما از منابع متعددی تا الان استفاده کرده ایم ولی کدام موسسه کنار منبع به شما نحوه استفاده از آن را یاد می دهد و برنامه را در اختیار داوطلبان قرار میدهد؟ با برنامه قطاری حرف آخر شما از اولین واگن شروع به حرکت کرده و هر چهقدر که ساعت مطالعه شما بالاتر باشد سریعتر به واگن آخر خواهید رسید و این امر در برنامه قطاری حرف اخر باعث میشود که داوطلب بتواندن رقابت با خود را پیشه بگیرد. برنامه هزار ساعته از آنجا که به یک قطار شبیه است و ساعت مطالعه شما همان سرعت قطار است به برنامه قطاری حرف اخر نیز معروف است که مسیر برای شما آرایه های ادبی حرف آخر تعین شده است. زمان آموزش نامگذاری ترکیبات 30 دقیقه است. آموزش و حل تست و تمرین آموزش پایه ششم دبستان و آزمون . در این پروژه شما در دو ماه یا همان 60 روز آموزش کامل را برای دروس خود دریافت خواهید کرد و در 40 روز 20 آزمون شبیه ساز کنکور حل خواهید کرد که کاملا مشابه کنکور است و در عین حال در کنار هر آزمون شما یک بار کل دروس را مرور خواهید کرد. واقعا یعنی با برنامه هزار ساعته حرف آخر یا برنامه 4 ماهه حرف آخر می توانیم در 4 ماه کل کنکور را بخوانیم؟

چه برنامه ای می تونه منو موفق کنه! اما امروز می خواهم شما را با برنامه 1000 ساعته حرف اخر آشنا کنم. بسیار خب دوستان خوبم این هم از معرفی برنامه 1000 ساعته حرف آخر امیدوارم که لذت برده باشید. برنامه هزار ساعته حرف اخر به حدی قوی میباشد که بزرگترین بانک تست هم محسوب میشود و شما را حتی از کتاب تست هم بی نیاز میکند. اما در روز دیگری شما 12 ساعت مطالعه میکنید پس قطار با سرعت بالاتری حرکت میکند و سریع تر به مقصد میرسید. پس در باکس مربوط به این مبحث شما باید 1 ساعت وقت بگذارید. آقای مشاور در برنامه هزار ساعته حرف آخر منظور از باکس چیست؟ این برنامه شاهکاری از حرف آخر است. از هر 10 ساعت حدود 4 ساعت آموزش است و 6 ساعت تست و حل تمرین . اما هر تستی را هم نباید زد و هر آزمونی را نباید حل کرد. حال این موضوع را وارد برنامه هزار ساعته حرف اخر کنیم. وارد مرحله ی دوم میشوید.

اگر دوست دارید این نوشتار را داشته باشید و مایل به دریافت اطلاعات بسیار بیشتر در مورد فیزیک حرف آخر لطفا به بازدید از وب سایت ما.

آموزش سئو

پاسخی بگذارید

Comment
Name*
Mail*
Website*