منظور از حفظیات بخش مفاهیم فیزیک است که هر سال از آن ها سوال طرح میشود مثلا مفهوم قوانین نیوتون. فرمول ها را یاد میگیرند اما فقط کافی است سوالات تغیر کند تا داوطلب نتواند به آن جواب دهد. این خدمات رایگان در حال حاضر به صورت رایگان ارائه می شود و برای بهره مند شدن از آن کافی است همین الان عبارت “مشاوره مامندی” را به سامانه پیامکی 10002907 ارسال کنید تا دپارتمان مشاوره مجرب ما با شما تماس آموزش پایه نهم بگیرند. اما بدانید که در داخل پکیج سینماتیک استاد کامیار 1 ساعت صرف آموزش الگو میشود و در 7 ساعت کل تست های 10 سال اخیر کنکور برای شما حل خواهد شد. شیوه آموزش در فیزیک استاد پیمان کامیار به صورت شهودی است یعنی داوطلب دیگر هیچ چیزی حفظ نمی کند. جالب است بدانید در رشته علوم تجربی فقط 20 هزار نفر توانستند به درصد بالای 50 در این درس دست پیدا کنند یعنی فقط 3 درصد از کل شرکت کنندگان به توانستند به بیشتر از نصف سوالات فیزیک کنکور جواب بدهند یعنی از هر 1000 نفر فقط 30 نفر. در کنکور سال 98 رشته تجربی از بین 575484 نفر شرکت کننده در این رشته، تعداد 117374 نفر درس فیزیک را منفی زدند!

یعنی 20 درصد کل داوطلبین فیزیک کنکور را منفی زدند. به آمار افرادی که منفی زدند دقت کنید! تطابق یعنی یک مدرس سوالی را در منبع آموزشی خود (تفاوتی ندارد که کلاس باشد، جزوه باشد یا دی وی دی) بررسی کند و سال بعد مشابه یا عین همان سوال در کنکور سراسری طرح شود. از جمله این افراد که با بهترین دی وی دی فیزیک برای کنکور به درصد های بالا رسیدند میتوان به سجاد نوری با درصد فیزیک 100 ، علی عباس زاده با درصد فیزیک 100 ، مهدی رسولی با درصد 100 ، سعید ضیایی با درصد 95 ، امیر جهان دیده با درصد 87، امیرحسین محمودی با درصد 86، علیرضا مردانی با درصد فیزیک 85، علی انعامی با درصد رتبه کنکور برای دندانپزشکی 80 و … سازمان سنجش در ویدیویی که منتشر کرد از یک جمله کلیدی استفاده کرد؛ ” کسی که به درسی پاسخ نمیدهد نشان میدهد که آن درس را نخوانده اما کسی که اشتباه پاسخ میدهد نشان میدهد که آن را اشتباه آموزش دیده است”.

آثار مخرب یادگیری و استفاده از فرمول را برای شما اثبات خواهم کرد. یک سورپرایز یوژه هم برای شما داریم که در ادامه متوجه خواهید شد. اما دوستانی که به دنبال موفقیت و کسب رتبه دلخواه خود هستید و به دنبال بهترین منبع و برنامه ریزی ممکن هستید ما به شما برنامه 4 ماهه حرف آخر را معرفی خواهیم کرد که در سال 99 ، 34 نفر با کمک آن توانستند رتبه زیر 100 کسب کنند و با استفاده از آن به هیچ منبع دیگری اعم از کتاب، آزمون، مشاور یا هر چیز دیگری نیاز پیدا نخواهید کرد. داوطلب با استفاده از پروژه 6040 حرف آخر فقط در 58 ساعت صفر تا صد فیزیک کنکور همراه با حل تست را خواهد بست. اما این اتفاق در موسسه استاد عبدالرضا منتظری یعنی حرف آخر و پکیج استاد پیمان کامیار رخ داده مینا قجر معلم پایه اول ابتدایی اجی مجی است. شاید در تلویزیون و رسانه های اجتماعی نام فیزیک حرف آخر یا استاد پیمان کامیار که به برترین مدرس فیزیک کنکور معروف است را شنیده باشید. با پکیج فیزیک استاد کامیار که بهترین منبع فیزیک کنکور در ایران محسوب میشود شما با خیال راحت فیزیک را یاد خواهید گرفت و به بهترین درصد ممکن در این درس خواهید رسید.

جالب است بدانید فیزیک استاد کامیار در سال 98 با کنکور تطابق 92 درصدی داشت یعنی مشابه یا عین 92 درصد سوالات کنکور 98 قبلا توسط استاد پیمان کامیار در بهترین دی وی دی فیزیک کنکور تجربی تحلیلو بررسی شده بود که در ادامه باز خورد آن را نیز خواهید دید. از این نظر پکیج فیزیک کامیار از نظر کم حجم بودن و کامل بودن رتبه اول بهترین منبع فیزیک کنکور را به خود اختصاص میدهد و از نظر اکثر داوطلبان بهترین دی وی دی فیزیک کنکور به شمار میرود. کم حجم ترین منبع آموزش فیزیک کنکور: فقط در 53 ساعت پرونده آموزش و تست زنی فیزیک را خواهید بست. حال ممکن است برایتان سوال شود که امکان ندارد کل این فصل را بدون فرمول و با یک الگو حل کرد. تا کنون میدانستید در 58 ساعت میتوانید کل فیزیک کنکور را با حل تست یاد بگیرید؟ اما چگونه و بر اسا چه ملاک هایی بهترین دی وی دی فیزیک کنکور تجربی و ریاضی را انتخاب کنیم؟ اما امروز به صورت گذرا ویژگی بهترین دی وی دی فیزیک کنکور که در بالا اشاره کردیم را به شما نشان خواهیم داد. آموزش شهودی: مطالب را به جای حفظ کردن، درک خواهید کرد.

اگر شما این مقاله را تحسین می کنید، مایلید اطلاعات بیشتری در مورد اینجا بدست آورید به سایت ما مراجعه کنید.

آموزش سئو

پاسخی بگذارید

Comment
Name*
Mail*
Website*